Eurotextil  › O Firmie

O Firmie

TEXTIL UNIWERSAL EURO istnieje na polskim rynku tekstylnym od schyłku lat siedemdziesiątych. Swoje pierwsze sukcesy Firma odnosiła jako importer tkanin, jednak szybko zmieniająca się rzeczywistość i wzrost wymagań stawianych przez rynek zmobilizowała nas do szukania rozwiązań, które spełniły by wymagania klientów i dały satysfakcje właścicielom. Tak zrodził się pomysł utworzenia wykańczalni tkanin od podstaw. Przedsięwzięcie to pozwoliło na poszerzenie oferty od tkanin konfekcyjnych, poprzez tkaniny dekoracyjne, aż do specjalistycznych tkanin technicznych. ??

Przez ponad ćwierć wieku EURO skutecznie walczyło o swoją pozycję w branży włókienniczej. Obecnie w dobie bardzo konkurencyjnej i wymagającej gospodarki rynkowej jesteśmy wiodącym producentem tkanin, znanym i cenionym, również poza granicami kraju. Z każdym rokiem proponujemy większy wybór tkanin najwyższej jakości i szerszy zakres możliwości wykańczania tkanin tak własnych jak i powierzonych nam przez klienta.

??Park maszynowy jakim dysponuje firma potrafi sprostać oczekiwaniom dzisiejszego klienta w zakresie kolorystyki, wzornictwa, kreszowania (gniecenia) tkanin i wyrobów gotowych, plisowania, powlekania i wykańczania laserem. ??

Nasz  zespół służy klientowi profesjonalną radą i pomaga w tworzeniu nowych tkanin, które spełnią ich wymagania.