Eurotextil  › Oferta  › Usługi  › Druk Cyfrowy

Druk Cyfrowy

Druk cyfrowy to jedna z wielu usług proponowanych przez Eurotextil do zdobienia tkanin. Dzięki nowoczesnej drukarce digital jesteśmy w stanie stworzyć wspaniałe wzory. Druk cyfrowy może być wykonywany na takich tkaninach jak poliester, bawełna, wiskoza, len i jedwab, a więc na banerach, flagach firmowych, bilboardach, obrusach czy parasolach.

Nasza drukarka digital pozwala na drukowanie wzorów w rozdzielczości maksymalnie 720x720 dpi i minimalnie 360x360 dpi. Koloryzacja wydruku jest wykonywana w kolorach naturalnych, a więc osiem składowych barw. Tkanina do wydruku powinna być szeroka na maksymalnie 160 cm, długość jest nieograniczona.

Druk cyfrowy charakteryzuje się wyjątkową odpornością na pranie i prasowanie, tkanina na której zastosowano druk cyfrowy nie różni się w dotyku niczym od tej czystej. Druk ten jest wyjątkowo odporny także na działanie warunków atmosferycznych więc baner umieszczony na ścianie budynku nie wyblaknie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług druku cyfrowego, dzięki któremu tkaniny dostarczone przez naszych klientów jaki i te z naszych magazynów otrzymują najnowsze wzory.