Eurotextil  › Oferta  › Produkty  › Tekstylia Hotelowe

Tekstylia Hotelowe

Eurotextil posiada w swej ofercie tekstylia hotelowe, które mogą być stosowane z powodzeniem w pokojach stylizowanych na te z dawnych epok jak i we wnętrzach nowoczesnych. Nasze tkaniny charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie, a dzięki możliwości wykończenia apreturą plamoodporną oraz trudnopalną, ograniczone zostanie ryzyko pożaru, a także zmniejszą się koszty związane z częstym praniem.

Dzięki technologi rysunku laserem, każdy element może być ozdobiony powtarzalnym logo klienta, bez względu na rodzaj materiału. Oferujemy tekstylia na meble, zasłony, pościele obrusy i inne dekoracje. Zdobimy tekstylia przy pomocy technologii Cotton art(tkaniny naturalne), barwienia(tkaniny poliestrowe, poliamidowe i mieszanki) jak i druku digita(poliester, bawełna, poliamid, wiskoza, len, jedwab). Zajmujemy się także plisowaniem i kreszowaniem tkanin zasłonowych i dekoracyjnych.

Oferujemy własne tekstylia i wzory, a także zajmujemy się tymi dostarczonymi przez klientów. Nasze wyroby to jakość na światowym poziomie, przy zachowaniu przystępnych cen.