Eurotextil  › Oferta  › Produkty  › Tkaniny Pościelowe

Tkaniny Pościelowe

Miłe w dotyku, przewiewne i z bogatym wzornictwem, Eurotextil ma w swej ofercie bogatą paletę tkanin, także tkaniny pościelowe. Dzięki technologi Cotton art mamy możliwość zdobienia tkanin w 100% naturalnych, a więc idealna do wzornictwa pościeli bawełnianych i jedwabnych.
Wykorzystujemy również rysowanie laserem, dzięki czemu można uzyskać dokładnie taki sam wzór na każdej pościeli. Technologia ta pozwala tak jak w przypadku Cotton art na zdobienie tkanin naturalnych, ale nie tylko.

Nasz park maszynowy pozwala na stworzenie każdego wzoru jaki życzy sobie klient, tak w dużych jak i krótkich seriach. Dostarczymy również gotowych wzorów na tkaninę pościelową z naszej bogatej palety wzornictw i kolorów. Tkaniny pościelowe oferowane przez Eurotextil mogą być przeznaczone na pościel do hoteli jak i na sprzedaż detaliczną.

Oferujemy również wykańczanie apreturą plamoodporną oraz trudnopalną, także tkanin dostarczonych przez klienta. Nasze tkaniny charakteryzuje jakość na światowym poziomie, przy zachowaniu umiarkowanych cen.