Eurotextil  › Oferta  › Produkty  › Tkaniny Obrusowe

Tkaniny Obrusowe

Oferta Eurotextil zawiera tkaniny obrusowe wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Nasza oferta jest również bogata w wachlarz narzędzi do stwarzania unikalnych wzorów. Dzięki naszemu parku maszynowemu jesteśmy w stanie stworzyć każdy motyw na tkaninach obrusowych i nie tylko. Technologie Cotton art, druk digital oraz rysunek laserowy, pozwalają na tworzenie fantazyjnych wzorów na każdej tkaninie, przy zachowaniu powtarzalności motywu. Klientom mniej wymagającym oferujemy własne wzory, które na pewno spełnią wszelkie oczekiwania.

W przypadku tkanin obrusowych, często proponujemy wykończenie apreturą trudnopalną oraz chroniącą przed zabrudzeniami. Jest to usługa często wykorzystywana przez hotelarzy, którym zależy na ograniczaniu kosztów związanych z czyszczeniem takich tekstyli, a także ograniczenie możliwości spowodowania pożaru przez nieodpowiedzialnych gości.

Nasza oferta jest przygotowana dla klientów chcących skorzystać z naszych surowców jak i dla tych posiadających własne tkaniny obrusowe.