Eurotextil  › Oferta  › Produkty  › Tkaniny Zasłonowe

Tkaniny Zasłonowe

Oferujemy własne tkaniny zasłonowe jak i wykańczamy te dostarczane przez klienta. Nasze tkaniny zasłonowe są wyjątkowej jakości i pasują do wnętrz stylowych jaki i nowoczesnych, w hotelach i mieszkaniach prywatnych.

Oferujemy możliwość zdobienia tkanin na zasłony poliestrowe za pomocą barwienia , pod zamówienie klienta – dzięki własnemu laboratorium sami dobieramy kolory. Korzystamy również z technologii Cotton art pozwalającą na zdobienie tkanin naturalnych, a więc znajdującą zastosowanie przy zasłonach lnianych, bawełnianych, jedwabnych oraz wiskozowych.

Oferowane prze Eurotextil plisowanie komputerowe pozwala na fantazyjne, a także gładkie plisy, często stosowane do zdobienia zasłon. Zajmujemy się również kreszowaniem – kresz wzdłużny z prasowaniem, stabilizacją, a także kresz gazetowy pozwolą na stworzenie wyjątkowych zasłon.

W przypadku tkanin zasłonowych wyjątkowo ważna jest ich odporność na ogień i zabrudzenia, dlatego wykańczamy również nasze tkaniny apreturą trudnopalną i plamoodporną.