Eurotextil  › Oferta  › Produkty  › Tkaniny Konfekcyjne

Tkaniny Konfekcyjne

Jakość w przypadku tkanin konfekcyjnych ma największe znaczenie, dlatego Eurotextil znając potrzeby swych klientów dba aby tekstylia znajdujące się w ofercie spełniały wszystkie światowe standardy, oczywiście przy zachowaniu przystępnych cen.

Posiadamy w swej ofercie tkaniny konfekcyjne przeznaczone na odzież męską i damską oraz roboczą. Bawełna, len, a także poliester i wiskoza to tylko część materiałów jakie proponujemy producentom odzieży. Proponujemy także szeroki wachlarz możliwości nadruku i barwienia tkanin. Dzięki technologi Cotton art nasze tkanin idealnie nadają się na bluzki i sukienki damskie. Także dzięki zastosowaniu lasera, możemy zdobić jeansy i plisować je, tak jak wymaga tego obecna moda.

Nasz park maszynowy pozwala nam nadążać za najnowszymi modami we wzornictwie i wykańczaniu. Dzięki wykańczaniu apreturą plamoodporną, ubrania uszyte dzięki naszym tkaninom będą charakteryzowały się wysoką odpornością na zabrudzenia. Producentom odzieży roboczej do pracy w pobliżu ognia, proponujemy wykańczanie apreturą trudnopalną.